Diskutime mbi temat ne drejteisa.blogspot.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje te gjithe vizitoreve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Visar Korenica
Admin
avatar

Numri i postimeve : 15
Age : 34
Registration date : 02/03/2007

MesazhTitulli: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Fri Mar 02, 2007 6:33 am

Pershendetje per te gjithe ,

Tani dhe forumi per te gjithe anetaret dhe vizitoret e sajtit www.drejtesia.blogspot.com eshte aktiv, nga ketu mund te hapni tema te ndryshme te cilat deshironi ti diskutojme se bashku...

Me Respekt
Visar Korenica
ADMIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://drejtesia.blogspot.com
HamdiNuhiju
Admin
avatar

Numri i postimeve : 374
Registration date : 02/03/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Fri Mar 02, 2007 10:14 pm

Te faleminderoj per punen e bere ne faqe dhe vizitoreve iu uroj nje lexim dhe debatim te kendshem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vullnet

avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 32
Registration date : 14/03/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Wed Mar 14, 2007 2:31 am

Es-Selamu Alejkum we Rahmetullahi We Berekatuhu..
Ju pershendes te gjithve, me pershendetjen me te ngroht.

Ju deshiroj pun te mbar te gjithve, dhe Inshallah do te mund te diskutojm shum ceshtje..!!

Selam nga Vullneti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.derislam.siteboard.de
Visar Korenica
Admin
avatar

Numri i postimeve : 15
Age : 34
Registration date : 02/03/2007

MesazhTitulli: Alejjkum Selam wr wb   Wed Mar 14, 2007 4:52 am

Mire se erdhe ne forimin tone vella i nderuar Vullnet te deshirojme qaste te kendshme, dhe njeheresh falenderim per prezencen ne kete grup,


All-llahu te shperbleft dhe te shtofte dituri, do presim shume shkrime vella i nderuar nga ju...

We Alejjkum Selam
Visari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://drejtesia.blogspot.com
Ali

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 31
Localisation : Tetova [ jo dhe shume kohe ]
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: We Alejkum Selam   Fri Mar 16, 2007 4:22 am

Falemderimet Me te Sinqerta i Perkasin vet Krijuesit , ate e Falemderojm nga thellsit e Zemrave tona ... prej Tij ndihme kerkojm Lusim Allahun qe ta na mbroj nga cdo e keqe dhe te na bekoj me Bekimin e tij ...

Allahu ju shperbelft vllezer kemi pasur nevoj per k`si lloj forume

We Selamun Alejkum Vllezer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vullnet

avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 32
Registration date : 14/03/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Mon Mar 19, 2007 8:16 pm

Visar Korenica shkruajti:
Mire se erdhe ne forimin tone vella i nderuar Vullnet te deshirojme qaste te kendshme, dhe njeheresh falenderim per prezencen ne kete grup,


All-llahu te shperbleft dhe te shtofte dituri, do presim shume shkrime vella i nderuar nga ju...

We Alejjkum Selam
Visari

Amin inshallah edhe ty vella.. inshallah na shkon mir e gjith puna..
Selam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.derislam.siteboard.de
Vullnet

avatar

Numri i postimeve : 54
Age : 32
Registration date : 14/03/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Mon Mar 19, 2007 8:17 pm

Ali shkruajti:
Falemderimet Me te Sinqerta i Perkasin vet Krijuesit , ate e Falemderojm nga thellsit e Zemrave tona ... prej Tij ndihme kerkojm Lusim Allahun qe ta na mbroj nga cdo e keqe dhe te na bekoj me Bekimin e tij ...

Allahu ju shperbelft vllezer kemi pasur nevoj per k`si lloj forume

We Selamun Alejkum VllezerTy ste them asgje tjeter perveqse MPUQ hehehe... alltan tkam ty.. ! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.derislam.siteboard.de
Ali

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 31
Localisation : Tetova [ jo dhe shume kohe ]
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Mon Mar 19, 2007 9:07 pm

Wallah Vullnet kur e pash ket pergjigje isha te ngjau Suren AL-Kijame ..
ene pse kshau sen shajfena shpesh po insha All-llah Shihemi Ne Xhehennet ..!!
God Bless You And All They Who are Around You ..!!

WE Alejkum Selam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
opojaleeaNumri i postimeve : 4
Registration date : 11/03/2007

MesazhTitulli: selam   Thu May 03, 2007 12:31 am

hej vallahi per nime jeni ka bani nje pune shume te mire dhe inshallah shpresojme qe ne te ardhmen te bejm edhe dicka me te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.fie-ekoplus.tk
EFES,iNumri i postimeve : 2
Registration date : 10/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Fri Oct 12, 2007 5:35 am

More ju per nje mend jeni ka beninje pune te mrekullueshme.
Allahu ju shperblefte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Visar Korenica
Admin
avatar

Numri i postimeve : 15
Age : 34
Registration date : 02/03/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Fri Oct 12, 2007 8:44 pm

Vella i nderuar, mire se na erdhe ne forumin tone, inshallah do kalon qaste te lumtura. Me fat "FITER BAJRAMI"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://drejtesia.blogspot.com
ebuemirNumri i postimeve : 3
Registration date : 22/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Mon Oct 22, 2007 11:27 pm

Es-selamu Alejkum, ju pershendes nga thellesia e zemres dhe ju deshiroj pune te mbare me shprese vetem ne All-llahun a.w.xh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HamdiNuhiju
Admin
avatar

Numri i postimeve : 374
Registration date : 02/03/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   Thu Oct 25, 2007 12:44 pm

Alejkum selam vella. All-llahu te shperbleft per viziten e blogut tone. Shpresoj qe ne do perfitojme nga ti dhe ti do perfitosh nga blogu yne...
Me dua per ty Hamdiu, Kumanove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithe vizitoreve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjithe vizitoreve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DREJTESIA-REALITETI :: Kategoria e pare! :: Ketu do mund te beni pershendetjet!-
Kėrce tek: