Diskutime mbi temat ne drejteisa.blogspot.com
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 BĖHU FALENDERUES

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Visar Korenica
Admin
Visar Korenica

Numri i postimeve : 15
Age : 35
Registration date : 02/03/2007

BĖHU FALENDERUES Empty
MesazhTitulli: BĖHU FALENDERUES   BĖHU FALENDERUES Icon_minitimeFri Mar 02, 2007 7:33 am

BĖHU FALENDERUES

BĖHU FALENDERUES Thaya10

Nėse ke pasur njė ditė tė keqe nė punė, falenderohu. Ēmoje atė, se ti ke njė punė. Disa njerėz nuk kanė.

Kur i paguan faturat e rrymės, falenderohu. Ti mund ti paguash ato.

Nėse ke flokėt ngjyrė hiri, falenderohu. Mendo pėr tė sėmuarit me kancer nė hemoterapi, tė cilėt do tė dėshironin tė kenė ca flokė.

Kur takon nė ndonjė shėrbim tė dobėt tė ushqimit dhe tė vonshėm, falenderohu. Mendo pėr njerėzit tė cilėt as qė kanė njė kafshatė buke pėr tė ngrėnė.

Kur kupton se ke aq punė pėr tė bėrė rreth shtėpisė tėnde, falenderohu qė ke shtėpi. Mendo pėr ata tė cilėt do tė kishin dėshiruar tė kenė shtėpi pėr tu kujdesur.

Kur ankohesh pėr ecjen e gjatė qė tė arrish deri tek vendi ku e ke lėnė makinėn, falenderohu. Mendo se si do tė ishte po tė mos kishe mundur tė ecėsh aspak!

Nėse irritohesh nga zemėrimi i njerėzve tė tjerė, mosinteres, injorancė, hidhėrimi, apo mosbesim, falenderohu. Gjėrat mund tė jenė edhe mė keq. Ti mund tė jesh njė nga ata!

Kur mendon se gjithēka nė botėn tėnde ėshtė e tmerrshme, dhe dėshiron tė dorėzohesh, mendo pėr njerėzit te cilėve iu ėshtė thėnė se ju ka mbet pak kohė nga jeta. Ata nuk dėshirojnė tė dorėzohen.

Jetoje jetėn deri nė fund. Ēmoje jetėn, dhe falenderoju All-llahut ashtu siē tė krijoi Ai.Pėrshtati: Visar KORENICA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://drejtesia.blogspot.com
 
BĖHU FALENDERUES
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DREJTESIA-REALITETI :: Kategoria e pare! :: Teme e Lire-
Kėrce tek: