Diskutime mbi temat ne drejteisa.blogspot.com
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 po Sikur te Informohemi me teper

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ali

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 31
Localisation : Tetova [ jo dhe shume kohe ]
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: po Sikur te Informohemi me teper   Thu Mar 22, 2007 7:20 pm

We Selamun Alejkum Vllezer

Pasi qe ne Shtepi pashe librin e Imam Sheh Albani`t [ Namazi ] dhe disa fjale qe kam degjuar sikur Imam Sheh Albani paska deklaruar se `` Transmetimet e Buhariut & Muslim nuk jane po aq te sakta`` ose ndoshta une e kam keqkuptuar ose nuk e kam degjuar me vemendje por isha ne dilem rreth kesaj qesht`je dhe vendosa me sinqeritetin me te madh gjithashtu si 1 nevojtar i Vertetes Insha All-llah do me sqaroni pakes sa i perket ketyre Thenieve [ ose ndoshta mund te jene vetem propaganda]nese keni Njohur`i dhe do ishte mire ndonje informacion rreth Imam Sheh Albani`t ...


[ Rise For All-llah ]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
po Sikur te Informohemi me teper
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
DREJTESIA-REALITETI :: Kategoria e pare! :: Teme e Lire-
Kėrce tek: